Tým Medové školky

 

Renata Skřivánková 

Jsem matka 3 děti, studuji lektorský kurz vědomá a aktivní příprava na mateřství, rodičovství a péče o děti do tří let. Jsem zakladatelkou poradenského klubu pro rozvoj ženy GYNOMAI v Semilech, kde se podílím na cvičeníčku pro malé děti a batolátka „POUPÁTKO, SVĚTÝLKA“, na tvořícím prográmku „KUCHTĚNÍ, ZVÍŘÁTKOVÁNÍ, DÍLNIČKY“… Praxi jsem absolvovala v lesní školce „Mraveneček“ v Lánově u Vrchlabí, ve Waldorfské školce v Semilech a ve vzdělávacím programu A centra v Praze.

 

 

 

Aneta Stránská Bc.

Jsem matka dvou dětí (Eliška 3,5 a Klára 2 roky). Momentálně na mateřské dovolené, původní profesí zdravotní sestra, pracovala jsem 8let na interním odd. a jeden rok na odd. ARO. Studovala jsem Ošetřovatelství a pedagogiku ve zdravotnictví na lékařské fakultě University Karlovy v Hradci Králové. Nyní vedu druhým rokem cvičení pro děti 1-4roky v mateřském centru M.E.D. v Semilech. Jsem absolventkou motivačního kurzu "moje dobrá práce - péče o malé a předškolní děti", při kterém jsem absolvovala praxi v mateřské školce Na Olešce v Semilech a v miniškolce v turnovské Náruči.

 

Jaroslava Chlumová

Myslím, že práce s dětmi je zajímavá a velmi mě baví. Dospělí by neměli děti poučovat, je lepší dát jim možnost, aby se samy rozvíjely. Jsem lektorem ekologických výukových programů. Jako matka 5 dětí vím, že to, co si dítě samo osahá a prožije nejlépe pochopí. Příroda je úžasná, a proto dejme mrňouskům možnost poznat její krásu a rozmanitost. Vlastní prožitek nemůžeme nikdy nahradit sebelepším vyprávěním nebo filmem.

Těším se na všechny.  

Zdraví Jára Chlumová

 

 

 

Alena Broučková

Je mi 33 let. Mám dvě děti, 7-mi letou Báru a 3 letého Tomáše. Zatím jsem na rodičovské dovolené, do budoucna se chci zabývat hlídáním dětí. Děti mám již od útlého věku ráda. Bavilo mě se o malé děti starat a baví mě i nadále.

V rámci motivačního kurzu - péče o malé a předškolní děti jsem se zúčastnila praxe v lesní Zelené školce v Liberci a Mateřské škole Montessori v Jablonci nad Nisou.

(Pečující v Medové školce do 30.11.2012, pak se vrátila zpět do zaměstnání po rodičovské dovolené)

 

 

 

 

Eva Vlčková

Jako jediná z týmu zatím bohužel děti nemám, ale jsem několika násobná teta. Vždycky jsem ale toužila pracovat s dětmi, a díky účasti v motivačním kurzu - péče o malé a předškolní děti se mně ten sen plní. Vystudovala jsem obchodní akademii v Jičíně a věnovala se převážně kancelářské práci. Ale tato práce mě nenaplňovala, a proto jsem si nedávno udělala rekvalifikační kurz Pracovník sociální péče, jehož součástí byl i kurz první pomoci.
V rámci motivačního kurzu jsem absolvovala praxi v Zelené lesní školce v Liberci a ve Waldorfské MŠ v Turnově.

 

 

 

 

 

 

Věra Rozkošná

Zdravím všechny maminky, tatínky, babičky i dědečky. Jsem maminka tří dětí, kluků ve věku 5 let, 2 roky a 2 měsíce.  S Centrem pro rodinu M.E.D. spolupracuji již třetím rokem - nejdříve jsem jen navštěvovala cvičení a tvořeníčko s dětmi a později navázala aktivnější spolupráci. Baví mě práce s dětmi, a proto jsem uvítala možnost po absolvování motivačního kurzu zapojit se do Medové školky. Ráda pro děti vymýšlím různé hry a zábavu. V rámci kurzu jsem navštívila MŠ speciální Na Olešce a Křesťanskou MŠ Luční.